•★Pandora ♥ Network★•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


•★ Bine Ai Venit ★•
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Propunere pentru Decembrie

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
WaZzZ




Mesaje : 5
Data de inscriere : 29/11/2013

Propunere pentru Decembrie Empty
MesajSubiect: Propunere pentru Decembrie   Propunere pentru Decembrie Icon_minitime1Dum Dec 01, 2013 3:32 am

Salut!!!


Propunerea mea este sa se creeze in perioada 6-31 Decembrie un fel de event ...
Cum va decurge acest event ?? : Fiecare jucator care se va loga pe server sa-i apar o fereastra cu 3 cadouri .. Jucatorul va trebui sa aleaga doar un cadou din cele 3 ...
Iar aceste cadouri sa contina diverse lucruri .Cadoul sa fie deschis doar o data pe zi !!!
Ce va fi in cadouri?? : In cadouri sa fie bani : 100k , 300k , 500k si puncte de respecte 1 -2 ...Daca in cadou nu se va fi gasit nimic sa scrie ceva de genul : Mosu' nu a fost prea darnic cu tine de data asta..


La 5-6 cadouri deschise sa apara un Cadou Bonus care sa contina 1kk -1.5kk ,3 -4 puncte de respect sau cadoul sa fie gol ...


Astept pareri PRO / CONTRA
Sus In jos
Ray.Patherr
Proprietar Forum
Proprietar Forum
Ray.Patherr


Mesaje : 43
Data de inscriere : 05/08/2012
Varsta : 30
Localizare : Iasi

Propunere pentru Decembrie Empty
MesajSubiect: Re   Propunere pentru Decembrie Icon_minitime1Dum Dec 01, 2013 9:30 am

Salut, imi place ideea ta . Din partea mea e PRO . Acum sa vedem ce spune si Teddy si Fizz. Smile
Sus In jos
https://pandora-2.forumgratuit.ro
teddy23
Proprietar Forum
Proprietar Forum



Mesaje : 41
Data de inscriere : 05/08/2012
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Propunere pentru Decembrie Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Decembrie   Propunere pentru Decembrie Icon_minitime1Mar Dec 03, 2013 1:12 am

Aprobata, Vei primi 3kk pt idee este pusa in practica /cadou sa vezi unde este ascunsa cutia de cadou
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere pentru Decembrie Empty
MesajSubiect: Re: Propunere pentru Decembrie   Propunere pentru Decembrie Icon_minitime1

Sus In jos
 
Propunere pentru Decembrie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propunere job
» Propunere mea
» Propunere SiLenT
» [Propunere]Okapy
» Propunere factiune noua

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•★Pandora ♥ Network★• :: Propuneri server.-
Mergi direct la: