•★Pandora ♥ Network★•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


•★ Bine Ai Venit ★•
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 De ce ? da sau ? nu? Regulament

In jos 
AutorMesaj
AlaMare




Mesaje : 18
Data de inscriere : 04/05/2014

De ce ? da sau ? nu? Regulament Empty
MesajSubiect: De ce ? da sau ? nu? Regulament   De ce ? da sau ? nu? Regulament Icon_minitime1Dum Mai 04, 2014 11:28 pm

Regulile sererului Pandora-Network RPG=


Limbaj



Se accepta folosirea celui mai vulgar limbaj puteti injura de mame , morti, surori etc ..

Deathmatch si Drive-By

•Drive-by este aprobat ca sofer si ca pasager. La prima abatere v-a primi admin. helper etc , la a-2-a veti primi 1kk iar la a-3-a abatere un cacat .
• Deathmatch (dute-n !@#$)
•Civilii au dreptul de a nu se apara si sa moara ca prostii cine se apara ban ba tata ce plm.



Coduri si abuzul de bug-uri


Cei care folositi hackuri am sa v-o dau pe Deutza la fiecare si am sa vad dau bani fara numar
• Cine exploateaza bug-urile jocului ..bravo lui are ce face .. oricum faci bani ca drq ..

Nota Informativa: Pentru a reclama un codat folosiți comanda /sugipl sau /tineototasa in joc sau reclamați-l la sectiunea Reclamatii (sa reclamatii ca o sugeti)


Conturi clona


Sunt de acord ... fara numar:lol!:  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol! 


Nume indecente


• Cei care intra cu nume la misto sau cu un nume a unui jucator care seamana foarte mult vor primi alta cur.va inafara de Deutza .. gasim noi .. 
• Pentru nume obscen se primeste admin level mare

ex de nume: futpemata , sexoral
Reclama/Publicitate (INTERZISA)


• Aveți voie sa faceti reclama la servere (nu contează tipul acestuia) si  comunitate sau site. In caz contrar veți primi helper lvl1 ..oricum srv meu e de cacao

Note Informative


Nota : pe o scala de la 1 la 2 cel mai bun server este asta.
Helpers/Admins:


• Abuzati de comenzii.



Cine a citit acest regulament si-a luat o muie masiva Smile))
Sus In jos
 
De ce ? da sau ? nu? Regulament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament
» Regulament Servar
» Regulament SMURD
» [Politia Romana]Regulament
» [Politia Vamala]Regulament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•★Pandora ♥ Network★• :: Regulament.-
Mergi direct la: